Kim jesteśmy i gdzie można nas znaleźć

Van Care to jeden z wiodących producentów zabudowy użytkowej dla wszelkiego rodzaju pojazdów dostawczych, firma z wieloletnim doświadczeniem. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Beek w Holandii. Zakład produkcyjny oraz biura mają siedzibę w Polsce, w miejscowości Gostyń/koło Poznania. Van Care zatrudnia około 100 pracowników.

Dzięki rozległej sieci wyspecjalizowanych dealerów nasze produkty sprzedawane są w całej Europie, a nawet na świecie.

Jak działamy

Pracujemy z lekkimi modułami, a naszym klientom oferujemy szereg różnych rozwiązań, aby sprostać ich oczekiwaniom. Modularna konstrukcja pozwala na idealne wyposażenie wnętrza pojazdu. Wykonujemy projekty pod klienta, oferujemy szeroko pojęte doradztwo – począwszy od konsultacji z klientem oraz zdefiniowanie jego potrzeb, poprzez wykonanie projektu, aż do finalizacji zamówienia oraz montażu. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania nawet najbardziej wymagającym klientom.

Ergonomia pracy oraz bezpieczeństwo to nasze priorytety

Van Care bardzo duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo pracy oraz testowanie swoich produktów. Zdajemy sobie sprawę, że dobrze zaaranżowana przestrzeń nie tylko zwiększa bezpieczeństwo w pracy, ale przede wszystkim zwiększa efektywność pracy. Nasze produkty spełniają wymogi nawet najbardziej wymagających norm, miedzy innymi ISO 9001 czy TÜV.

Jeden z najbardziej nowoczesnych parków maszyn w Polsce

Van Care korzysta z jednego z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych w Polsce, wyposażonego między innymi w nowoczesne maszyny CNC. Dzięki zaawansowanej technologii w 2018 roku opracowaliśmy nowy system pakowania i montażu, wzorowany na rozwiązaniach IKEA.

W skład parku maszynowego wchodzą:

3 nożyce
gilotynowe

6 automatycznych
wykrawarek CNC

9 pras
krawędziowych

12 pras od 5 do 135
ton

3 działy spawania

12 zgrzewarek
punktowych

1 automatyczna linia do malowania proszkowego

W pełni wyposażony dział montażu

Co nas wyróżnia

Bazując na wieloletnim doświadczeniu tworzymy produkty, których brakuje na rynku, a które w znacznym stopniu mogą ułatwić pracę. Pragniemy stworzyć warunki, w których nasi klienci będą mogli pracować efektywniej, a przede wszystkim bezpiecznej. W tym celu zapewniamy możliwość zaprojektowania przestrzeni zgodnie z ich oczekiwaniami.

Lubimy wyzwania i chętnie wspieramy naszych klientów w realizacji nawet najbardziej wyszukanych projektów.

Źródłem naszego sukcesu jest przede wszystkim zaangażowanie – od przygotowania projektu, po jego finalne wykonanie.