WYSYŁKI Z ZWROTY

CENY

Nasze towary można nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.van-care.pl i przez telefon. Wszystkich klientów obowiązują ceny ustalone przez firmę Van Care. W przypadku zakupów przez internet, ceny podane są na stronie www.vancare.pl. Podczas składania zamówienia telefonicznego, klient informowany jest o cenach indywidualnie (w ramach obowiązującego cennika).

FAKTURA VAT

Podane ceny zawsze zawierają podatek VAT według obowiązującej stawki (obecnie 23%).

OPŁATA

Płatność za zamówione produkty należy uiścić w momencie składania zamówienia za pośrednictwem sposobów płatności dostępnych na stronie. Nie oferujemy płatności ratalnych.

WYSYŁKA

Zamówienie zostaje wysłane w ciągu 2-4 dni po uregulowaniu płatności w 100%. W momencie wysyłki towar staje się własnością klienta. W wyjątkowych sytuacjach termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu (klient zostanie o takim fakcie poinformowany).

DOSTAWA

Zamówienia dostarczamy na wskazany adres w całej Polsce. Nasza standardowa dostawa wykorzystuje krajowego przewoźnika i zajmuje około 7-10 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu (klient zostanie o takim fakcie poinformowany).

DOSTĘPNOŚĆ

Zazwyczaj produkty dostarczane są bezpośrednio z magazynu. W przypadku braku towaru, zamówienie może zostać opóżnione. W takim przypadku, klient otrzyma stosowną informację. W celu sprawdzenia ststausu zamówienia, klient proszony jest o kontakt z przedstawicielem firmy Van Care.

ANULOWANIE

Zamówienie może zostać anulowane, jeśli nie zostało jeszcze wysłane. Anulowaniu nie podlega zamówienie, które zostało wykonane na specjalne zamówienie klienta.

NIEPRZEWIDZIANE OKOLICZNOŚCI

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek niepowodzenia wynikające z nieprzewidzianych okoliczności lub jakiejkolwiek innej sytuacji pozostającej poza naszą kontrolą.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Żadne z postanowień niniejszych warunków handlowych nie mają wpływu na ustawowe prawa klienta. Jeśli wystąpi problem, prosimy o kontakt z przedstwicielem firmy Van Care Polska i złożenie reklamacji. Możesz otrzymać zwrot lub wymianę towaru zgodnie z warunkami naszej gwarancji.

INSTALACJA PRODUKTÓW

Instrukcje montażu zostaną dostarczone wraz ze wszystkimi wysłanymi produktami. Firma Van Care Polska nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia pojazdów lub obrażenia ciała, które zostaną poniesione w trakcie montażu.

PRAWO

Niniejsze warunki handlowe będą interpretowane i rozstrzygane zgodnie z prawem Polskim.