BLACK WEEK 2021

BLACK WEEK 2021

 

Jeżeli poszukujesz zabudowy do swojego pojazdu dostawczego to idealny moment na zaoszczędzenie swoich pieniędzy. Już od tej niedzieli (21.11.2021) zaczynamy akcję “BLACK WEEK”, dzięki czemu możesz skorzystać z rabatu w wysokości nawet do 20%.

Na czym możesz zaoszczędzić?

Wszystkie produkty z naszej oferty biorą udział w akcji “BLACK WEEK”, od pełnych zabudów do Twojego pojazdu po najdrobniejsze akcesoria. Promocja obowiązuje wszystkie zamówienia złożone poprzez nasz sklep internetowy. Wygodna wyszukiwarka pomoże Ci w znalezieniu naszych gotowych zabudów, możesz również skorzystać z górnego panelu wyboru marki, przez co szybko i wygodnie pozwoli Ci to na zobaczenie naszych zabudów pasujących konkretnie do Twojego pojazdu.

Produkty Van Care to nie tylko zabudowy.

Polecamy również nasze produkty do przechowywania drobnych elementów, w szczególności kasetki plastikowe i metalowe. Nasze walizki cechuje bardzo wysoka precyzja wykonania. Kasetki metalowe odporne są na korozję dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej stali pomalowanej proszkowo. Nasz produkt jest w stanie wytrzymać do 30kg obciążenia. Nasze walizki występują w różnych konfiguracjach ułożenia pudełek, w ten sposób Twój wybór możesz dopasować idealnie pod swoje wymagania.