Dlaczego warto postawić na zabudowy do auta dostawczego z linii Pro M-Line?

Zastanawiając się nad wyborem zabudowy do Twojego auta dostawczego, dlaczego warto postawić na moduły Pro M-Line?

Wyposażenie samochodu dostawczego jest ważnym krokiem w celu zwiększenia wydajności, produktywności i oszczędności czasu. Jednak wyposażenie furgonetki wiąże się ze zwiększeniem jej wagi. Wyzwaniem jest zatem dobranie sprzętu dopasowanego do Twoich potrzeb przy jednoczesnym poszanowaniu norm bezpieczeństwa . W tym celu należy przede wszystkim wziąć pod uwagę ładunek i jego wagę. Pamiętajmy, że nie możemy przekroczyć DMC (Dopuszczalna masa całkowita pojazdu). Zdecydowaliśmy produkować nasze moduły z najwyższej jakości aluminium i stali, żeby zaoferować mocny i lekki sprzęt, obciążający Państwa auta dostawcze w mniejszym stopniu.

Metalowe wyposażenie Twoich samochodów dostawczych: trwałe i lekkie rozwiązanie

Wybór wyposażenia metalowego do pojazdu użytkowego jest uzasadniony kilkoma kwestiami:

  • Przede wszystkim należy wiedzieć, że każdy pojazd użytkowy podlega zgodności z „Dopuszczalną masą całkowitą”, czyli wagą, jaką pojazd może przewozić . Wskaźnik ten uwzględnia wagę samochodu, kierowcy, pasażerów, całego wyposażenia i towarów (bagażu, boxów dachowych, półek itp.). Dlatego, żeby poznać wagę sprzętu, który będziemy przewozić (ładowność), przy jednoczesnym przestrzeganiu DMC, najpierw trzeba znać masę pojazdu bez ładunku.. Znając wagę nieobciążonego pojazdu, należy ją następnie odjąć od DMC (te dane znajdują się w dowodzie rejestracyjnym). Wynikiem tego równania będzie ładowność Twojego pojazdu. Nieprzestrzeganie wartości dopuszczalnej masy, może się dla nas skończyć bardzo niemiłymi konsekwencjami. Mandaty za to przewinienie bywają bardzo wysokie (w skrajnych przypadkach nawet 10tyś zł!). Jeżeli chcesz się cieszyć zoptymalizowaną przestrzenią roboczą zachowując zgodność z normami bezpieczeństwa, konieczne jest wyposażenie pojazdu w lekkie i solidne moduły. Dlatego produkujemy nasze zabudowy ze stali i aluminium, aby zapewnić wytrzymałość i lekkość. W ten sposób nasze zabudowy są o 50% lżejsze niż drewno i 30% lżejsze niż meble wykonane wyłącznie ze stali.

 

  • Dzięki oszczędności wagi osiągniętej dzięki naszym zabudową metalowym w porównaniu z meblami drewnianymi, możesz  przewieźć do klienta więcej narzędzi i towarów. Konfiguracja wnętrza wykonana ze stali i aluminium pozwala więc zaoszczędzić czas, unikając konieczności chodzenia tam i z powrotem, poprawiając wydajność.

 

  • Dzięki nie dużej wadze naszych produktów zmniejszysz zużycie paliwa, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze.

 

  • Stal i aluminium są zdecydowanie trwalsze od drewna. Metal w stosunku do drewna nie wymaga regularnej konserwacji. Nasze zabudowy metalowe dzięki malowaniu proszkowemu mogą Państwu posłużyć przez wiele lat. To zagwarantuje Ci lepszą rentowność takiego rozwiązania. Dzięki indywidualnemu projektowi zoptymalizujesz do maksimum swoją przestrzeń roboczą.
  • W celu zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa należy wiedzieć, że sprzęt metalowy jest bardziej podatny na odkształcenia podczas wypadku niż pęknięcia jak w przypadku drewnianych konstrukcji. Pęknięte elementy drewniane mogą przebić ścianę grodziową i zdecydowanie bardziej zagrażają kierowcy i pasażerom.