Jeden z naszych znaków rozpoznawczych – kasetka metalowa!

Przeglądając naszą ofertę zabudów do pojazdów dostawczych nie sposób nie zauważyć niebieskich kasetek, będących na wyposażeniu naszych systemów modułowych.

Dzięki naszej kasetce zadbasz o porządek najdrobniejszych elementów takich jak śruby, nakrętki, konektory elektryczne, małe narzędzia i wiele innych. Nasze kasetki występują w wielu wersjach z podziałem na wielkość (SC i SCS), wysokość (66, 100, 130, 170, 275mm) oraz układ plastikowych pojemników wewnątrz walizki. Duża ilość konfiguracji daje możliwość dopasowania kasetki idealnie pod wymagania danej branży czy pod konkretnego pracownika.

Kasetki wykonujemy z najwyższej jakości stali. Materiał przechodząc przez szereg maszyn CNC z najwyższą precyzją i zachowaniem najsurowszych norm przyjmuje kształt kasetki. Nasze walizki są pomalowane proszkowo, dlatego nie musisz się martwić o ewentualną korozję.  System suwaka zabezpiecza kasetkę przed otwarciem. Walizka mimo kompaktowych rozmiarów jest w stanie wytrzymać, aż 30kg obciążenia. Jest to szczególnie ważne przy przechowywaniu elementów metalowych, których waga może uszkodzić podobnych rozmiarów organizery z tworzywa sztucznego.

Mamy to szczęście żyć w czasach, gdy praktyczne rozwiązania, ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie i pracę. Z naszą kasetką metalową będziesz w stanie zadbać o porządek, co przełoży się na szybsze odnalezienie poszukiwanych przedmiotów. Zaoszczędzisz czas, a co za tym idzie również pieniądze. W zestawie z zabudową modułową, kasetki będą świetnym uzupełnieniem systemu przechowywania i transportu w Twoim pojeździe dostawczym.

Naszą ofertę kasetek możesz zobaczyć w naszym sklepie: van-care.pl/product-category/akcesoria/kasetki/

Oraz w naszym katalogu: van-care.pl/wp-content/uploads/2021/06/Van-Care-2021-PL-small.pdf 

Masz pytania? Skorzystaj z formularzu kontaktowego w zakładce kontakt, lub skontaktuj się z nami telefonicznie za pomocą maila