Nowości Van Care 2021

W Van Care pragniemy sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Dlatego bardzo duży nacisk kładziemy na rozwój naszej oferty.

Przełom lat 2020/2021 był dość trudny dla większości ludzi na świecie. Zmieniły się nieco nasze priorytety oraz nasze potrzeby. Duży większy nacisk został położy na kwestie związane z zachowaniem odpowiedniej higieny oraz porządku w miejscu pracy. Dlatego jedną z naszych głównych nowości są moduły wyposażone w kosze na śmieci oraz stojaki do przechowywania butli z gazem.

Kosze na śmieci umieszczone są w wysuwanej szufladzie. Każdy kosz jest oznaczony odpowiednim kolorem, co ułatwia segregację śmieci.

Do butli z gazem dedykowany jest dodatkowy moduł, który posiada trzy półki do przechowywania butli. Dzięki pasom oraz dodatkowym elementom zabezpieczającym mamy pewność, ze podczas transportu butle będą w odpowiedni sposób zabezpieczone i nie będą się przemieszczać podczas transportu.

Dodatkowo do oferty weszły nowe półki BSH i BLH z pojemnikami, które w prostu sposób pozwolą na uporządkowanie nawet najmniejszych elementów oraz BTR do przechowywania kanistrów oraz inny pojemników z cieczami.

Wszystkie nasze produkty mają na celu jeszcze lepiej uporządkować miejsce pracy i zapewnić bezpieczeństwo w każdych warunkach.