Akcesoria Van-Care – praktyczne rozwiązania dla utrzymania porządku i funkcjonalności w pojeździe

Akcesoria do zabudowy busa, takie jak uchwyty na spraye, uchwyty na silikony i kącik czystości, stanowią niezwykle przydatne dodatki dla kierowców, którzy chcą utrzymać swój samochód w czystości i porządku. Dzięki temu, że są specjalnie zaprojektowane do montażu wewnątrz pojazdu, umożliwiają przechowywanie narzędzi i środków czystości, chemii przemysłowej w bezpieczny i poręczny sposób. Takie akcesoria mogą znacznie ułatwić codzienne prace, a także zapewnić większy komfort i wygodę użytkowania. W naszej ofercie akcesoriów do zabudowy busa można znaleźć wiele różnych rozwiązań, które pozwolą na dostosowanie wyposażenia do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników.

Akcesoria z naszej oferty cechują się nie tylko funkcjonalnością, ale również trwałością i łatwym montażem. Wysoka jakość materiałów, z jakich są wykonane, zapewnia im długą żywotność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, ich prosty i intuicyjny montaż pozwala na szybkie i łatwe zamocowanie ich wewnątrz pojazdu, bez konieczności korzystania specjalistycznych narzędzi czy wiedzy technicznej. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się z nowych funkcjonalności i wygody w krótkim czasie, bez konieczności wizyty w warsztacie czy angażowania dodatkowych kosztów.

Uchwyt na puszki sprayów

Uchwyt na puszki sprayów to praktyczny dodatek, który ułatwia przechowywanie i transportowanie różnego rodzaju sprayów, takich jak puszki ze smarem, farbą czy chemią techniczną. Jego minimalistyczna konstrukcja pozwala na oszczędność miejsca wewnątrz pojazdu, co jest szczególnie istotne w przypadku mniejszych busów czy vanów. Uchwyt na puszki sprayów to idealny wybór dla każdego, kto chce zachować porządek i uporządkowany system przechowywania w swoim pojeździe, a jednocześnie mieć łatwy i szybki dostęp do niezbędnych narzędzi pracy.

Uchwyt na tuby klejowe i silikony

Uchwyt montowany w zabudowie pojazdu na tuby klejowe i silikony to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie dla kierowców i mechaników i każdego rodzaju serwisantów – świetnie sprawdzi się na przykład w serwisach mobilnych wymiany szyb samochodowych, w których klej do szyb zawsze musi być pod ręką. Dzięki specjalnemu kształtowi, tuby klejowe i silikony idealnie pasują do uchwytu, co umożliwia łatwe i bezpieczne przechowywanie oraz transportowanie ich wewnątrz pojazdu.

Uchwyt na ręczniki papierowe

uchwyt na ręczniki papierowe

Uchwyt na ręczniki papierowe do zabudowy samochodowej to niezbędny dodatek dla każdego kierowcy, który chce zachować porządek i czystość w swoim pojeździe. Dzięki uchwytowi na ręczniki papierowe w kąciku czystości, kierowcy mogą w szybki i wygodny sposób usunąć plamy czy zabrudzenia, nie martwiąc się o brak ręczników papierowych w zasięgu ręki.

Uchwyt na wąż / przedłużacz


Uchwyt na wąż gumowy lub przedłużacz to niezwykle praktyczne rozwiązanie dla spawaczy, monterów instalacji elektrycznych czy instalacji telekomunikacyjnych. Uchwyt pozwala na utrzymanie porządku zapobiegając plątaniu się przewodów. Uchwyt występuje w kilku wariantach rozmiarów, dzięki czemu można go zastosować przy dłuższych i krótszych zwojach.

Akcesoria z naszej oferty mogą być montowane zarówno do panelu bocznego naszych zabudów oraz bezpośrednio do elementów nadwozia samochodu (np. do drzwi)

Więcej naszych akcesoriów znajdziesz w naszym sklepie internetowym: https://van-care.pl/product-category/akcesoria/uchwyty/

Oraz w naszym katalogu produktowym: https://van-care.pl/katalogi/