Półki do busa – poznaj naszą ofertę!

Artykuł ten poświęcony będzie tematowi półek i regałów do zabudowy busa, czyli popularnego rozwiązania dla właścicieli samochodów dostawczych. Omówimy po krótce różne rodzaje półek dostępnych w naszej ofercie oraz ich zastosowanie w praktyce. Przedstawimy również korzyści, jakie niosą ze sobą półki i regały do busa, a także jakie czynniki warto wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu.

 

 

Półki z plastikowymi pudełkami

Półki z pudełkami

Półki z plastikowymi pudełkami do przechowywania drobnych narzędzi i elementów złącznych są funkcjonalnymi i praktycznymi produktami, które ułatwiają organizację i przechowywanie różnych drobnych przedmiotów.
Pudełka w półce pozwalają na przechowywanie i segregowanie różnych elementów, takich jak śruby, nakrętki, elementy montażu armatury, złączki elektryczne i wiele innych. Dzięki temu, że każde pudełko posiada miejsce na etykietę przez co łatwo oznaczysz co znajduje się w danym pudełku, łatwo odnajdziesz potrzebny element w czasie naprawy lub montażu.

 

 

Półki z przegrodami

Półki aluminiowe lub stalowe z przegrodami to produkt, który charakteryzuje się solidną i wytrzymałą konstrukcją, a jednocześnie oferuje wygodną i praktyczną formę przechowywania różnych przedmiotów. Półki tego typu są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika.  To rozwiązanie, które pozwoli na wygodne przechowywanie różnych przedmiotów, a jednocześnie zagwarantuje bezpieczeństwo i porządek.

 

 

 

Półki z uchylnym frontem

półki z uchylnym frontem

Półka z uchylnym frontem otwieranym do dołu to produkt, który doskonale nadaje się do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Dostępna jest w dwóch wersjach – bez przegród i z przegrodami – co pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wersja bez przegród jest idealna dla osób, które chcą przechowywać większe przedmioty, takie jak narzędzia, materiały budowlane czy sprzęt budowlany. Dzięki temu, że półka jest otwierana do dołu, można łatwo umieszczać na niej duże przedmioty i szybko je z niej pobierać. Uchylny front zabezpiecza przechowywane przedmioty przed przemieszczaniem się przedmiotów i zabrudzeniem.

 

 

 

Półka rozsuwana

Półka rozsuwana

Półka rozsuwana z uchylnym frontem to produkt, który idealnie nadaje się do przechowywania długich przedmiotów, takich jak rury, deski, czy elementy metalowe. Dzięki swojej konstrukcji, umożliwia ona efektywne i bezpieczne przechowywanie takich przedmiotów, a jednocześnie ułatwia ich dostępność i organizację.

 

 

 

Dolne półki wodoodporne

półki wodoodporne

Dolna półka wodoodporna do zabudowy busa to produkt, który zapewnia bezpieczne przechowywanie przedmiotów w pojazdach, które są narażone na rozlanie. Półka jest przeznaczona do montażu w dolnej części modułu, co pozwala na wykorzystanie miejsca, które zwykle jest niewykorzystane. Półki są wyciągalne dzięki czemu możesz wykorzystać ją jako korytko, a rozlaną ciecz z łatwością będziesz mógł opróżnić.

 

Zastosowanie półek w zabudowie furgonu to rozwiązanie, które oferuje wiele zalet. Oto niektóre z nich:

  1. Optymalizacja przestrzeni: Zastosowanie półek pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w furgonie. Dzięki temu można pomieścić na nich wiele narzędzi, urządzeń i innych przedmiotów, co zwiększa funkcjonalność pojazdu.
  2. Łatwy dostęp: Dzięki półkom, przedmioty przechowywane w furgonie są łatwo dostępne i można je szybko znaleźć. Nie trzeba szukać ich wśród innych narzędzi, co oszczędza czas i ułatwia pracę.
  3. Bezpieczeństwo: Półki są wyposażone w systemy mocowania, które zapobiegają przesuwaniu się przedmiotów podczas jazdy. Dzięki temu nie ma ryzyka, że przedmioty przemieszczą się i spowodują uszkodzenia lub urazy.
  4. Porządek: Dzięki półkom można utrzymać porządek w furgonie, co ułatwia pracę i zapobiega zgubieniu narzędzi czy innych przedmiotów.
  5. Wygoda: Zastosowanie półek pozwala na łatwe i szybkie przenoszenie przedmiotów z furgonu do miejsca pracy i na odwrót. Nie trzeba dźwigać ciężkich narzędzi czy innych przedmiotów, co oszczędza siły i czas.
  6. Trwałość: Półki do zabudowy furgonu sąwykonujemy z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia trwałość i długą żywotność produktu.

Sprawdź nasze rozwiązania w naszym katalogu produktowym: https://van-care.pl/katalogi/