Nowa grupa produktowa – produkty o szerokości 360mm!

Staramy się żeby nasze produkty w pełni wykorzystywały potencjał Państwa samochodów dostawczych, dlatego zaprojektowaliśmy nową gamę artykułów o szerokości 360mm.

W wielu sytuacjach (np. gdy chcemy zamontować moduł przodem do drzwi przesuwnych) dostępne wcześniej warianty nie pozwalały wykorzystać w 100% tej przestrzeni. Nowy wariant szerokości sprawdzi się również, jako przedłużenie dla standardowego układu na bocznej ścianie pojazdu. Rozszerza to również wariant możliwości projektowych w mniejszych pojazdach, jak Mercedes Benz Citan, Renault Kangoo, czy VW Caddy.

 

Wyższa efektywność

Węższa grupa produktowa modułów do zabudowy samochodów dostawczych pozwala na bardziej zoptymalizowane rozplanowanie przestrzeni ładunkowej, co zwiększa jej pojemność.

Większa elastyczność

Moduły o węższej szerokości rozszerzają możliwości konfiguracji, dostosowując się do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

W nowej gamie produktów znajdą Państwo dobrze znane rozwiązania takie jak: szuflady, fronty, półki, pokrywy, czy półki wodoodporne.

Nowe produkty występują w 3 standardowych wariantach głębokości: 260mm, 360mm i 460mm.

UWAGA!
Nowe artykuły mogą funkcjonować tylko jako samodzielny moduł, elementy nie mogą być wykorzystane przy projektowaniu standardowych modułów. Spowodowane jest to faktem iż szerokość nowej gamy nie jest wielokrotnością 253,6mm, z której korzystamy w systemach standardowych, dlatego elementy takiego słupka muszą być zamocowane pomiędzy osobnym kompletem paneli.

Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem: Artykuły o szerokości 360mm