Szuflady w samochodzie dostawczym? Sprawdź nasze rozwiązania!

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, która wymaga przewożenia towarów i materiałów, na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia organizacja przestrzeni w Twoim samochodzie dostawczym. Jednym z kluczowych elementów są szuflady, które pozwalają na efektywne wykorzystanie dostępnego miejsca oraz ułatwiają transport i przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów. W tym artykule przedstawimy nasze rozwiązania dotyczące szuflad w samochodach dostawczych oraz opiszemy ich korzyści i funkcjonalność. Czytaj dalej, aby poznać nasze propozycje i zwiększyć efektywność swojej pracy!

Szuflady ADS, AD i ADD

szuflady AD, ADS, ADD

Szuflady ADS, AD i ADD to standardowe szuflady z naszej oferty otwierana frontalnie, która została zaprojektowana z myślą o profesjonalnym wykorzystaniu w samochodach dostawczych. Szuflada ta jest wyjątkowo funkcjonalna i praktyczna, a dzięki swojej konstrukcji doskonale sprawdza się w trudnych warunkach transportowych.

Szuflady została wykonana z najwyższej jakości materiałów, takich jak aluminium i stal, co gwarantuje jej trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Szuflada jest również zabezpieczona przed przypadkowym otwarciem, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych w niej przedmiotów.

Najważniejszą cechą tych szuflad jest możliwość otwarcia jej w 100%, co umożliwia łatwe i szybkie dostęp do przechowywanych w niej przedmiotów. Dzięki temu, praca z szufladą jest wyjątkowo wygodna i efektywna, co przekłada się na zwiększenie produktywności i komfortu pracy.

Jeśli szukasz wyjątkowo funkcjonalnej i trwałej szuflady do samochodu dostawczego, szuflada AD z pewnością spełni Twoje wymagania.

Standardowe szuflady dostępne są w 3 głębokościach i 3 szerokościach:
Trzy standardowe głębokości: (ADS) 260mm, (AD) 360mm i (ADD)460mm.
System szuflad dostępny jest w szerokościach: 360mm, 507mm, 760mm i 1014mm.


Wysokości szuflad wynoszą od 70mm do 315mm “ruchomej” wysokości frontu.
W kolejności: 70mm, 105mm 140mm, 175mm, 210mm i 315mm.


Wszystkie standardowe szuflady dostarczane są z 3 przegrodami i zestawem elementów montażowych.
Prowadnice nie są częścią zestawu i muszą być zamawiane osobno.

 

Szuflady boczne ASD

szuflady asd
Szuflady ASD charakteryzuje się bocznym otwieraniem od strony panelu w zabudowie. Dzięki takiemu rozwiązaniu szuflady mogą otwierać się wolnej przestrzeni drzwi przesuwnych Twojego samochodu, lub na zawnątrz pojazdu co umożliwia łatwe i szybkie dostęp do przechowywanych w niej przedmiotów. Podobnie jak szuflady z rodziny AD otwierają się one w 100% oraz wykonane są z wysokiej jakości aluminium i stali, zapewniając w ten sposób długotrwałe użytkowanie szuflady.

W ofercie posiadamy także szuflady “boczne” dostępne w 2 rozmiarach głębokości i 2 szerokościach. Głębokość szuflad “bocznych” to 507mm i 760mm. Są to standardowe szerokości naszych systemów, ale ponieważ są to szuflady “boczne”, to mówimy o głębokości szuflad! Produkty obrócone o 90 stopni. Zatem szerokość szuflad „bocznych” to w rzeczywistości 2 rodzaje głębokości naszego systemu i wynoszą odpowiednio 360 mm i 460 mm.

 

Szuflady z plastikowymi pojemnikami do sortowania odpadów ADW, ASDW, ATDW, ATDWW

szuflady ADW ASDW

Szuflady z plastikowymi pojemnikami to innowacyjne rozwiązanie dla osób, które chcą utrzymać porządek w samochodzie dostawczym. Szuflady te zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej funkcjonalności i wygody użytkowania. Posiadają one miejsce na przechowywanie odpadów oraz specjalne plastikowe pojemniki, które umożliwiają segregację odpadów na różne kategorie. Najważniejszą cechą szuflad z plastikowymi pojemnikami jest możliwość utrzymania porządku w pojeździe dostawczym. Dzięki temu rozwiązaniu, kierowca może zachować czystość i porządek wewnątrz pojazdu, co pozytywnie wpływa na komfort pracy i wizerunek firmy.

Szuflada na dokumenty ADF

szuflada adf

Szuflada na dokumenty do modułu zabudowy busa to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wygodnego i bezpiecznego miejsca do przechowywania dokumentów, teczek czy segregatorów podczas podróży służbowych. Szuflada na dokumenty jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie porządek i wygodę podczas podróży. Dzięki niej dokumenty są zawsze w zasięgu ręki i są bezpieczne podczas transportu.

Korzyści z wykorzystania szuflad w samochodzie dostawczym:

  1. Poprawa organizacji w samochodzie dostawczym.
  2. Zwiększenie bezpieczeństwa podczas transportu poprzez zabezpieczenie ładunku.
  3. Oszczędność czasu przy szukaniu potrzebnych narzędzi lub materiałów.
  4. Zwiększenie wygody i ergonomii pracy kierowcy i pracowników.
  5. Możliwość dopasowania rozmiaru i rodzaju szuflad do indywidualnych potrzeb i wymagań.
  6. Wykorzystanie przestrzeni ładunkowej w samochodzie dostawczym w sposób bardziej efektywny.
  7. Możliwość łatwego montażu i demontażu szuflad do samochodu.
  8. Możliwość ochrony przed uszkodzeniami i zarysowaniami ładunku podczas transportu.

 

zabudowa busa szuflady