Van-Care i Kania Gostyń łączą siły na boisku!

Z dumą ogłaszamy, że firma Van-Care i lokalny klub piłkarski Kania Gostyń nawiązały partnerską współpracę, która ma na celu rozwijanie lokalnej społeczności i wspieranie sportowej pasji!

Historia Kani Gostyń sięga aż 1923 roku, co czyni ją jednym z najstarszych klubów w całej okolicy. To miejsce, w którym wykwitała piłkarska pasja, zarażając kolejne pokolenia mieszkańców miasta. Rzadko spotyka się w Polsce klub o takim bogatym dziedzictwie, które przetrwało wiele lat i pozostaje tak silnie zakorzenione w lokalnej tożsamości. Wspieranie lokalnych inicjatyw, zwłaszcza tych związanych ze sportem, ma ogromne znaczenie dla naszej firmy. Decyzja o podjęciu współpracy z Kanią Gostyń była więc naturalnym krokiem w kierunku wzmocnienia więzi społecznych i wsparcia lokalnych talentów sportowych.

Wspólnie z Kanią Gostyń, Van-Care podejmuje wyzwanie, by razem dążyć do wyznaczenia nowych celów i osiągnięcia sukcesów. Przywiązujemy wagę do zacieśnienia współpracy z lokalnymi inicjatywami i organizacjami sportowymi, a piłkarska drużyna Kania Gostyń jest znakomitym przykładem tego, jak sport może inspirować i integrować społeczność.

Nie możemy się doczekać, aby podziwiać postępy Kani Gostyń na boisku i wspólnie cieszyć się osiągniętymi sukcesami. Czekamy z niecierpliwością na nadchodzący sezon!